Türk Mekan
İnternette derbi geyikleri  Uyeol
Türk Mekan
İnternette derbi geyikleri  Uyeol
Türk Mekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Mekan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İnternette derbi geyikleri

2 posters
YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Konu Sayısı : 77
Lakap : Casper
İnternette derbi geyikleri  Jyoqe5d6

İnternette derbi geyikleri  Empty
MesajKonu: İnternette derbi geyikleri    İnternette derbi geyikleri  EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 10:45 am

Beşiktaş'ın Fi YAPI İnönü Stadı'nda oynanan derbi maçta Fenerbahçe'ye 4-2 yenilmesinden sonra derbi geyikleri de başladı...

İşte internette dolaşan geyiklerinden bazıları...

- NASA'dan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'a sert uyarı: "Yıldızlarla oynamayın"

- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'un girişinde yakalanan arabada [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ta oynama vaadiyle kandırılan 7 Portekizli ele geçirildi.

- Quaresma: Ben futbolun oğluyum - Alex: Benim öyle bir oğlum yok
- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] basamakları teker teker çıkarken 4'er 4'er düşmeye başladı.
- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'a gelmek isteyen Cristiano Ronaldo'ya kontenjan nedeniyle olumsuz yanıt verildi.

- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yönetimi'nde tek hedef: Türk kalan defans hattını değiştirmek

- Dış Ticaret müsteşarlığı, Türkiye ile Portekiz arasındaki dış ticaret açığının alarm vermesi sebebiyle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kulübü'nü uyardı.

- Eskiden Kartal'a binerdik, şimdi ise Q7 ve Ferrari'ye biniyoruz.

- Profesör Doktor [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] De Souza reÇETEyi yazdı: 4-2

- Ne Almeida'sı, Güiza oynasa atardı o golü kesin
- İbrahim üzmedi, Ferrari üzdü
- Fener alayı kırmızıda geçti

- Dört dörtlük takım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Kiev'den ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'den 4 gol)
moscowtrip
Yönetici
Yönetici
moscowtrip

Konu Sayısı : 68
Lakap : moscowtrip
İnternette derbi geyikleri  Jyoqe5d6

İnternette derbi geyikleri  Empty
MesajKonu: Geri: İnternette derbi geyikleri    İnternette derbi geyikleri  EmptyPtsi Tem. 04, 2011 7:01 pm

Quaresma: Ben futbolun oğluyum - Alex: Benim öyle bir oğlum yok İşte Bu Wink
http://turkmekan.benimforum.org

İnternette derbi geyikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte yeni Fenerbahçe geyikleri...