Türk Mekan
 siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum Uyeol
Türk Mekan
 siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum Uyeol
Türk Mekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Mekan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum

YazarMesaj
Casper
Admin
Admin
Casper

Konu Sayısı : 77
Lakap : Casper
 siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum Jyoqe5d6

siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum Empty
MesajKonu: siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum    siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum EmptyCuma Ekim 29, 2010 4:40 pm

bu anlatacagım hikaye 14 yaşındaki bir çocuğun başından geçmiş ve sanki size o anlatıyormuş gibi anlatmaya çalışcam

ben 6 yasındayken abim okula gitmek için hazırlık yopıyodu bu arada bende uyandım ve tuvalete gittim tuvalet camına baktıgımda yüzü gözü kanlar içerisinde tırnakları bir bıçak kadar uzun bir adam bana dogru bakıyordu ve acayip acayip sesler cıkarıyodu
hemen tuvaletden cıktım ve annemi cagırdım annem gelip baktıgında hiçbirşey yoktu filim gibi yani annem beni tekrar uyuttu aradan 2 saat gecti ve yegenim geldiginde dısarı cıkmak istedim annem izin vermemesine ragmen zorla dısarıya cıktım ve tam bahceden cıkarken ayagım kaydı ve kaldırımdan dustum o anda oradan gecen bir ticari taksi ayagımın uzerinden gecti ayagım kırıldı şimdi kafamı kurcalayan bişey var

bana gore bu azraildi cunku olayların gelişmesi 2 saat arayla olmustu sizce bu olabilirmi yorum yazarsanız sevinirim

siz azraili gördünüz mü? ben gördüğüme inanıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Böyle doğum günü pastaları gördünüz mü?